FÅTÖLJ MED FOTPALL, Hjort Knudsen, 1900-2000-tal.

271581. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Hjort Knudsen, 1900-2000-tal.

Rygghöjd 100 cm.
Sitthöjd 43 cm.
Fotpall, höjd 41 cm, 54 x 43 cm.

Lätt bruksslitage.
Fläck på sittdynan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 100 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Lätt bruksslitage.
Fläck på sittdynan.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 040