Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, stengods, Ingrid Persson, Rörstrand, signerad.
271560. FIGURIN, stengods, Ingrid Persson, Rörstrand, signerad.
Fågel. Höjd ca. 8 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fågel. Höjd ca. 8 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 609