OLOF TRÄNK. "Väg över fält". Olja på duk, signerad.

271520. OLOF TRÄNK. "Väg över fält". Olja på duk, signerad.

31,5 x 39,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 39,5 cm.

Antal besök: 1 002