VÄGGLAMPOR, 1 par, Abo Rander, Danmark, 1900-talets andra hälft.

271512. VÄGGLAMPOR, 1 par, Abo Rander, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Ställbara med magnetiska fästen. Diameter skärm ca 11 cm.

Slitage. 1 lampsockel skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. 1 lampsockel skadad.

Antal besök: 764