TEVAGN, art deco, 1920/30-tal.

271499. TEVAGN, art deco, 1920/30-tal.

Kromad stålrörsstomme, löstagbar bricka. Längd 80, höjd 60 cm.

Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor.

Antal besök: 1 115