SOFFGRUPP, 2 delar, Stjernmöbler Herrljunga, 1900-talets andra hälft.

271485. SOFFGRUPP, 2 delar, Stjernmöbler Herrljunga, 1900-talets andra hälft.

Tresits soffa samt fåtölj.
Soffa längd 200 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tresits soffa samt fåtölj.
Soffa längd 200 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 685