PARTI BIJOUTERIER, ca 50 st, 1900-tal.

271449. PARTI BIJOUTERIER, ca 50 st, 1900-tal.

Stor samling halsband, broscher.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 594