TEKANNA, tenn, 1784.

TEKANNA, tenn, 1784.
271437. TEKANNA, tenn, 1784.

B2=1784. Svärtat trähandtag, höjd 10,5 cm.

Proveniens: större tennsamling.

Slitage, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
271437. TEKANNA, tenn, 1784.

Slitage, repor, färgbortfall.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 013