MATTA, rya, 1900-talets andra hälft, ca. 162x100 cm.

271240. MATTA, rya, 1900-talets andra hälft, ca. 162x100 cm.

Dekor mot blå botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor mot blå botten.

Bruksslitage.

Antal besök: 438