Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rya, 1900-talets andra hälft, ca. 162x100 cm.
271240. MATTA, rya, 1900-talets andra hälft, ca. 162x100 cm.
Dekor mot blå botten.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dekor mot blå botten.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
310