FIGURIN, gips, Gerda Sprinchorn, 1900-tal.

271214. FIGURIN, gips, Gerda Sprinchorn, 1900-tal.

Föreställande same med barn, Höjd: 22,5 cm.

Ålders- och bruksslitage. Lagning samt nagg på huvud.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850