FAT, tenn, 1775.

FAT, tenn, 1775.
271200. FAT, tenn, 1775.

R=1775, kantsignatur AOB. Monogramsignatur PPS. Höjd 5, diam 32,5 cm.

Proveniens: större tennsamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
271200. FAT, tenn, 1775.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 908