VÄGGVAS, porslin, Kina, republik, 1900-tal.

271188. VÄGGVAS, porslin, Kina, republik, 1900-tal.

Dekor av flicka med blomma. Höjd 17 cm.

Nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg och slitage.

Antal besök: 786