ASTRI BERGMAN-TAUBE. Flicka, brons, sigillstamp, signerad.

271184. ASTRI BERGMAN-TAUBE. Flicka, brons, sigillstamp, signerad.

Gjutarmärkt Bergman. Höjd 11 cm.

Slitage.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 817