ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. dollartecken.

271148. ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. dollartecken.

Granolitografi, signerad i tryck nere till höger, numrerad med blyerts nere till vänster, 2311/3000.
stämplad på baksidan Limitert Editeur ”CMOA” (Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh, USA.)
40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 3 482