GUSTAF CARLSTRÖM. Blommor, akvarell, signerad 1945.

271134. GUSTAF CARLSTRÖM. Blommor, akvarell, signerad 1945.

52 x 42 cm.

ej examinerad ur ram.

Gustaf Carlström (1896–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 42 cm.

ej examinerad ur ram.

Gustaf Carlström (1896–1964)

Antal besök: 968