ELISABETH RIPPE. "Smögen", färglitografi, signerad och numrerad 46/250.

271131. ELISABETH RIPPE. "Smögen", färglitografi, signerad och numrerad 46/250.

Bildyta 41 x 54 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 41 x 54 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 8 571