SKULPTUR, träsnideri, signerad SK.

271094. SKULPTUR, träsnideri, signerad SK.

Ryttare till häst.
Höjd 36 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryttare till häst.
Höjd 36 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 267