PELARBORD i lövträ, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

271039. PELARBORD i lövträ, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Pelarbord med oval bordsyta.

Höjd 78 cm.

Lagning samt skador på bordsyta
Torrspricka på benen samt pelare
Lagning på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelarbord med oval bordsyta.

Höjd 78 cm.

Lagning på ben.

Antal besök: 417