KARMSTOLAR, ett par, "Vardags", Carl Malmsten, Stolab 1996.

271012. KARMSTOLAR, ett par, "Vardags", Carl Malmsten, Stolab 1996.

Fast klädd sits. Spjälor i rygg.

Slitage. Ställvis större slitage.
Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, fläckar.

Antal besök: 1 066