DAMARMBANDSUR, zenith, stål/double, 1970-tal.

270955. DAMARMBANDSUR, zenith, stål/double, 1970-tal.

New old stock, ny från äldre lager.
Guldfärgad urtavla, quartz, länk, datum, glas spegel.
cirka 22 x 22 mm.

minimala repor på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

cirka 22 x 22 mm.

minimala repor på baksida.

Antal besök: 918