Herrarmbandsur, Longines hydroconquest chronograph.

27093. Herrarmbandsur, Longines hydroconquest chronograph.

Diameter 40 mm.

Mindre slitage.
Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 mm.

Mindre slitage.
Kartong med skador.

Antal besök: 1 733