TRÄSKULPTURER, 2 st, Get samt ko, Werner Sjöberg (Hudiksvall1920-1992).

270909. TRÄSKULPTURER, 2 st, Get samt ko, Werner Sjöberg (Hudiksvall1920-1992).

Monogramsignerade under klövar, WS.
Höjd 18,5 - 20,5 cm.

Sprickor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 - 20,5 cm.

Sprickor, skador.

Antal besök: 1 468