ALBERT KRUGER. Sommarlandskap, olja på träpannå, signerad Alb. Kruger.

270900. ALBERT KRUGER. Sommarlandskap, olja på träpannå, signerad Alb. Kruger.

38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 888