Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ALBERT KRUGER. Sommarlandskap, olja på träpannå, signerad Alb. Kruger.
270900. ALBERT KRUGER. Sommarlandskap, olja på träpannå, signerad Alb. Kruger.
38 x 46 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
719