Gästriklands Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, orientalisk 1900-tal.
270878. MATTA, orientalisk 1900-tal.
303 x209 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
303 x209 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
485