RALF ARZT. 1963-, färglitografi, signerad, numrerad HC 26/30.

270827. RALF ARZT. 1963-, färglitografi, signerad, numrerad HC 26/30.

70 x 86 cm.

Oramat blad, mindre fläck, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 86 cm.

Antal besök: 1 696