PARTI ALLMOGE, bla. spade, tallrikar mm... 1800-tal.

270728. PARTI ALLMOGE, bla. spade, tallrikar mm... 1800-tal.

Rockhuvud daterat 1844 med längd 77 cm, spadens längd 116 cm.

Slitage, skador, kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 050