PARTI DIVERSE, 7 delar, varav ett par silverljusstakar, 1900-tal.

270675. PARTI DIVERSE, 7 delar, varav ett par silverljusstakar, 1900-tal.

Silverljusstakar, ett par, fyllda med plastmassa i foten, märkta O9, TESI.
1 st brosch med 9 st pärlor.
1 st armbandsur, Certina, Quartz, undersida med gravyr.
2 st ringar, gulmetall.
1 st amulett.

Bruksslitage, funktion ej garanterad på armbandsur.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st brosch med 9 st pärlor.
2 st ringar, gulmetall.
1 st amulett.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 634