DALAHÄST, sekelskiftet 1900.

DALAHÄST, sekelskiftet 1900.
270669. DALAHÄST, sekelskiftet 1900.

Bemålat trä. Höjd ca. 11 cm.

Slitage. Ben med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat trä. Höjd ca. 11 cm.

Slitage. Ben med skador.

Antal besök: 1 116