ROY LICHTENSTEIN (27. OKTOBER 1923-29. SEPTEMBER 1997). EFTER. Melodin Haunts my Reverie, efter originalet från 1965.

270612. ROY LICHTENSTEIN (27. OKTOBER 1923-29. SEPTEMBER 1997). EFTER. Melodin Haunts my Reverie, efter originalet från 1965.

Litografi på texturerat papper i passepartout.
signerad i tryck nere till höger,
50 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 797