TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
270603. TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

Gavlar i metall. Längd ca 126 cm.

Sliateg och skador, spjälor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 840