SKÅL PÅ FOT, nysilver och glas, märkt WMFM, 1900-talets första hälft.

270594. SKÅL PÅ FOT, nysilver och glas, märkt WMFM, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 18 cm.

Nagg på glasskål. Skål ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Antal besök: 960