SÄNGBYRÅ, 1900-tal.

27049. SÄNGBYRÅ, 1900-tal.

Utfällbar säng, sängens mått, längd 185, bredd 75 cm.
Byråns storlek Längd 92, bredd 45, höjd 100.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
27049. SÄNGBYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 297