HENRI MORELL. olja på duk, kvinnostudie, signerad.
270480. HENRI MORELL. olja på duk, kvinnostudie, signerad.
45x36 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x36 cm.
Obetydligt slitage.
Leiflers Auktionshus
1 332