MATTA, rölakan, ull, "Zirkon" Brita Svefors för Axeco, 170x230 cm.

270441. MATTA, rölakan, ull, "Zirkon" Brita Svefors för Axeco, 170x230 cm.

Geometrisk dekor i gult/brunt mot beige botten.
Monogramsignerad S.
Etikettmärkt.

Bruksskick.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramsignerad S.
Etikettmärkt.

Bruksskick.
Fläckar.

Antal besök: 842