PORTFÖLJER samt HANDVÄSKA, 2 + 1, skinn samt rotting, 1900-tal.

270405. PORTFÖLJER samt HANDVÄSKA, 2 + 1, skinn samt rotting, 1900-tal.

Portföljer, 2 st, skinn, längd ca 44 cm
Handväska, skinn samt rotting, längd ca 37,5 cm.

Slitage, fläckar. Skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar. Skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 112