PARTI METALL, bland annat nysilver och mässing, 1900/2000-tal.

27040. PARTI METALL, bland annat nysilver och mässing, 1900/2000-tal.

Bestående av bland annat vägglampett i mässing, brickor, ljusstakar med mera.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 806