OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå. 17/1800-tal. Bär monogramsignatur WDV.

27038. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå. 17/1800-tal. Bär monogramsignatur WDV.

Köksinteriör med holländsk kvinna. 25 x 23 cm.

Retuscher, kreckeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Retuscher, kreckeleringar.

Antal besök: 1 354