BORDSLAMPA, märkt FLB, 1900-talets första hälft.

270382. BORDSLAMPA, märkt FLB, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage. Kupa med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage. Kupa med repor.

Antal besök: 1 237