BORD, empire stil, 1900-tal.

BORD, empire stil, 1900-tal.
270374. BORD, empire stil, 1900-tal.

infälld glasskiva, 55 x 55 cm, höjd 74,5 cm.

Löst ben, detaljer saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895