SKÅL, nysilver och glas, 1900-talets första hälft.

270348. SKÅL, nysilver och glas, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 18 cm.

Bucklor på fot. Skål sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Antal besök: 496