MODELLBÅT i trä, segel-/roddbåt, 1900-tal.

270340. MODELLBÅT i trä, segel-/roddbåt, 1900-tal.

Modell i lackat trä
4 åror, 2 segel
Höjd 46 cm
Längd 45 cm
Bredd 17 cm.

Bruksslitage
Ett löst segel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell i lackat trä
4 åror, 2 segel
Höjd 46 cm
Längd 45 cm
Bredd 17 cm.

Bruksslitage
Ett löst segel.

Antal besök: 6 979