SILVERFÖREMÅL, 8 delar, vikt 375,3 gram.

27030. SILVERFÖREMÅL, 8 delar, vikt 375,3 gram.

Höjd ca 3-11 cm.
1800-1900-tal.

Gravyr, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 3-11 cm.
1800-1900-tal.

Gravyr, slitage.

Antal besök: 679