TELEFONER, 2 st, "Cobra/Ericofon", Ralph Lysell, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

270276. TELEFONER, 2 st, "Cobra/Ericofon", Ralph Lysell, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

Blå samt grå. Höjd 21 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå samt grå. Höjd 21 cm.

Antal besök: 743