PRÄMETA 2 stycken Buick 405. Made in Germany Brit.Zone.

270272. PRÄMETA 2 stycken Buick 405. Made in Germany Brit.Zone.

Urverk. Längd 14 cm.

En med slitage. Den andra med skador. Båda fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk. Längd 14 cm.

Antal besök: 1 295