PLÅTLEKSAK DISTLER BENSINSTATION med röd originalbil i originalkartong.

270266. PLÅTLEKSAK DISTLER BENSINSTATION med röd originalbil i originalkartong.

Tillkommer reservbil i form av delar.

Slitage. Kartong med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 936