FLEISCHMANN och MÄRKLIN 3 lok, cirka 25 vagnar och räls. Kataloger.

270265. FLEISCHMANN och MÄRKLIN 3 lok, cirka 25 vagnar och räls. Kataloger.

Märklinlok 1373, Fleischmann 1381 och 1360. En katalog 1957 på svenska. Ovanlig!

Skador och slitage. Märklinloket fungerar, övriga fungerar inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 889