YTTERFODER, keramik, Kina, 1900-tal.

270131. YTTERFODER, keramik, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor med påfågel och blomster.
Diam: ca 35, Höjd: 30 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: ca 35, Höjd: 30 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 643