PARTI BIJOUX, ca 35 delar, 1900-talet.

270115. PARTI BIJOUX, ca 35 delar, 1900-talet.

Blandad samling med mindre delar silver, ben, bärnsten, klocka.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 562