ROLAND JONSSON. Olja på pannå, Fågel i vintervass, signerad.
270081. ROLAND JONSSON. Olja på pannå, Fågel i vintervass, signerad.
49 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 60 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 449