FIOL MED STRÅKAR, 1900-tal.

FIOL MED STRÅKAR, 1900-tal.
270014. FIOL MED STRÅKAR, 1900-tal.

Fiollåda. Stråkar, 3 st. Otydligt märkt Ferdinand Bell.

Slitage. Sprickor. Stråkar med skador på strängar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 882